czwartek, 11 marca 2010

Wiosna już prawie, a u nas Synuś złapał paskudne choróbsko.. Żadne lekarstwa nie pomagały, przez trzy dni i trzy noce wysoka gorączka, krótki oddech, rzężenie, non stop inhalacje.. Byłam już na wylocie do szpitala... Te trzy dni w domu po prostu mnie wykończyły. Ciągłe noszenie na rękach, na mnie nawet kimał. Ale dziś w nocy było już o niebo lepiej..Chyba kryzys minął, więc ja już jestem w pracy.. Zmęczona jak diabli, głowa boli, ale nie ma zmiłuj. Życie..
W pracy mam tylko możliwość coś dopisać do bloga, bo w domu dwa laptopy oblegane straszliwie, zreszta w domu ta ciągła krzątanina, ciągle coś się dzieje.. W pracy to co innego:-) ups... A więc:
W przeddzień choroby była niedziela, bardzo przyjemna dla mnie niedziela.. A miała być taka zwyczajna..:-) Rano teściowa zaszczyciła mnie i tylko mnie (!) biletem na Budkę Suflera.. Byłyśmy we dwie, siedziałyśmy na krzesełkach, jak przystało na stateczne panie..Z niemałą zazdrością patrzyłam na ludzi stojących i tańczących przy estradzie..Też bym sobie z chęcią pomachała rączkami i nóżkami..No, ale nie było tak źle- stopy i palce tańczyły jak szalone w takt nutek z lat młodzieńczych, głowa kiwała sie na boki.. Tak, było extra:-) zwłaszcza, że tak niezapowiedzianie:-)
Przepraszam za jakość zdjęć, krótko mówiąc są do bani, musialam robić je bez lampy, ale chociaż coś na pamiątkę.


1 komentarz:

  1. bylam tez kiedys dawno,dawno temu a moze i jeszcze dawniej koncercie budki,boze jak bylo pieknie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz:-)